woolea Preloader Image

Ostukorv

empty cart

Ostukorv on tühi.

Spordiala logoga vaba aja komplekt

Tartu Ülikooli Akadeemilise spordiklubi spordiala logoga vaba aja komplektis on dressipüksid, kapuutsiga dressipluus, Spaldingu 40L seljakott ja T-särk.

Kõikidele toodetele on peale trükitud spordiala logo. Soovi korral saab toodetele lisada ka nimetähed, nime või numbri, selleks tuleb eraldi juurde osta nii mitme toote personaliseerimine, kui soovitakse ja tooted ära märkida tellimuse märkustesse.

Vaba aja komplekti tooted on kohapeal olemas ja logod lisatakse kohapeal. Komplekti saab spordihoonest kätte juba järgmisel päeval!

Dressipüksid: 65 % polüester/35 % puuvill, unisex, kaal: 280 g/m2
Kapuutsiga dressipluus:  80% puuvill, 20% polüester, kaal: 280 g/m²
T-särk: 35% puuvill, 65% polüester
Kott: Spalding 40L

Puhasta
Kogus:
SKU:
Kategooriad: , ,

Dressipüksid: 65 % polüester/35 % puuvill, unisex, kaal: 280 g/m2
Kapuutsiga dressipluus:  80% puuvill, 20% polüester, kaal: 280 g/m²
T-särk: 35% puuvill, 65% polüester
Kott: Spalding 40L

Dressipükste suurus

, , , , , , , ,

Dressipluusi suurus

, , , , , , , , ,

T-särgi suurus

, , , , , , , ,

Ülevaated

There are no reviews yet.

Kirjuta ülevaade “Spordiala logoga vaba aja komplekt”

Seotud tooted

Üles